Επειδή μέχρι στιγμής έχουν δηλώσει μόνον 11 άτομα για μεταφορά με λεωφορείο και επειδή έχει εκφραστεί η επιθυμία για επιστροφή αυθημερόν, για να έχουμε ακριβέστερη εικόνα, θα παρακαλούσαμε να δηλώσετε άμεσα αν επιθυμείτε να επιστρέψετε αυθημερόν (τηλ. ή sms 6937342222 ή e-mail: info@krikoszois.gr ), γιατί παραμένουν 3 μόνον εβδομάδες για την ημερίδα του ΚΡΙΚΟΥ ΖΩΗΣ .
Επιπλέον όλοι οσοι προτίθενται να παρακολουθήσουν την Ημερίδα παρακαλούμε να μας επιβεβαιώσετε την συμμετοχή σας με mail στο Info@Krikoszois.gr για να μας βοηθήσετε με τον τρόπο αυτό στην καλύτερη οργάνωση της Ημερίδας.
Η επιθυμία μας είναι να δοθεί η δυνατότητα συμμετοχής σε όσα περισσότερα μέλη γίνεται γιατί η συμμετοχή σας είναι καθοριστική για την επιτυχία της ημερίδας.
Ευελπιστούμε στην ταχεία ανταπόκρισή σας
Με εκτίμηση
Το Δ.Σ. του ΚΡΙΚΟΥ ΖΩΗΣ